Seznam akcí, na kterých jste nás v roce 2017 mohli potkat:

45. Rallye Český Krumlov

19.5.2017

45. Rallye Český Krumlov

Na Rallye Český Krumlov ve dnech 19.-20.5.2017 budeme startovat poprvé a těšíme se na krásné svezení. Soutěž bude kromě mistrovství ČR soudobých i historických automobilů a Rally Legend opět zařazena do kalendáře FIA European Rally Trophy. Soutěž by se měla odehrávat v tradičním modelu, to znamená s pátečním startem na českobudějovickém výstavišti a následnou noční etapou.

44. Rally Bohemia Mladá Boleslav

1.7.2017

44. Rally Bohemia Mladá Boleslav

Rally Bohemia se v letošním roce pojede v termínu 1.-2.7. 2017 jako závod Mistrovství České republiky v rally a Rally Bohemia Historic jako podnik Mistrovství České republiky v rally historických automobilů. Ani letos nebude chybět exhibiční jízda legendárních soutěžních vozidel kategorie Legend. My u toho budeme také a tentokrát seřídíme i světelnou rampu!  🙂 Přijďte se podívat.

Závodní výstava Houdkovice

5.7.2017

Závodní výstava Houdkovice

 V červenci se můžeme potkat v Houdkovicích, kde bychom měli tvořit jeden z exponátů výstavy. Na výstavě najdete zástupce většiny motoristických sportů. Rallye, autokross, rallyekross, závody do vrchu, drift, okruhy a dále i nákladní automobily, truck trial a další. Celou akci budou spolumoderovat Veronika Vošická Buráňová a Jirka Suchánek.

Čendova RZ – Kvasiny

2.9.2017

Čendova RZ – Kvasiny

Čas letí jako bláznivý a letos to bude 11 let, co náš kamarád Martin Vodehnal přezdívaný „Čenda“ odstartoval do svojí poslední rally. Na jeho počest parta Martinových přátel pořádá už druhý ročník motoristické akce při které se budou po uzavřené trati napodobující rychlostní zkoušku prohánět rally speciály. Pro tentokrát nepůjde o žádné porovnávání časů, ale pouze o to, ukázat lidem, jak vypadá rally a uctít památku našeho kamaráda. Těšíme se na Vás!